SKUPINOVÁ CVIČENÍ

BOSU

Jde o velmi účinné aerobní cvičení k posílení stabilizačního svalového systému celého těla, kdy základem je použití balanční pomůcky BOSU. Jedná se o speciálně vyvinutou nafukovací kopuli BOSU Balance Trainer, kterou při cvičení používáme jak stranou rovnou, tak vypouklou. Pravidelným cvičením na BOSU rychle dosáhnete správného držení těla, zlepšení stability a koordinaci pohybů a v neposlední řadě redukci hmotnosti.

Správným prováděním cvičení můžete odbourat bolesti hlavy a šíjových svalů.

TRENÉŘI:
ANNA BABOROVÁ, LADA VALENTOVÁ

H.E.A.T. PROGRAM®

Je fitness program, který reprezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus. Spočívá v obyčejném a nejpřirozenějším lidském pohybu – CHŮZE, a to za využití speciálních mechanických pásů Maxerrunner®. Používají se různé druhy chůze, sklon pásu lze plynule měnit. Prostřednictvím H.E.A.T. PROGRAM®u lze efektivně dosáhnout požadovaného fyziologického efektu – redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice, aerobní vytrvalostní trénink, trénink a příprava profesionálních sportovců. H.E.A.T. PROGRAM ® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Je vyvinutý tak, aby odpovídal individuálním požadavkům každého jedince a maximalizoval efektivitu jeho cvičení. Cvičení je vhodné pro kteroukoliv věkovou skupinu. Mohou jej s úspěchem aplikovat náctiletí, ale i lidé v důchodovém věku. Umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
MARTIN HRÁDEK, Bc. PETRA KUCHYNKOVÁ, Mgr. JIŘÍ ŽILÁK, IVA CHODOROVÁ, PETRA HROBSKÁ, TEREZA ŠPULÁKOVÁ, Mgr. LUCIE MAJEROVÁ, ŠÁRKA MIKULÁŠOVÁ, ANETA CHODOROVÁ, Mgr. STANISLAVA KOZLOVÁ, IVA HINTERHOLZINGEROVÁ, BC. LENKA MAŘÍKOVÁ, MARTINA PECHÁČKOVÁ, DENISA URBANOVÁ

JÓGA

Základní myšlenkou jógy je žít šťastně. Štěstí je přirozenou součástí života každého. Cílem jógy je objevit vnitřní mír a harmonii.

Jóga zahrnuje celou řadu technik, které napomáhají udržovat tělo pružné a zdravé. Některé jsou zaměřené více na tělo fyzické, jiné na tělo pránické nebo mysl. Všechny ale pracují s tělem jako celkem. Jóga pomáhá ke zlepšení koordinace pohybů a ke zpevnění důležitého svalstva.

Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost.

TRENÉŘI:
MICHAELA LOVASOVÁ, MARTIN LOJÍK, Ing. et Bc. IVA ŠEVČÍKOVÁ, ŠÁRKA MORÁVKOVÁ, PETRA HROBSKÁ, ROBERT NAROVEC, KLÁRA ČEREPEŠOVÁ, LIDMILA SAZIMOVÁ

PILOXING

PILOXING je jedinečné spojení Pilates a boxu, kterým jak spálíte kalorie, tak zároveň posílíte a vytvarujete krásné svaly. To vše různě náročnou, ale zábavnou formou. Cílem PILOXINGU je žensky posílit fyzickou stránku a dosáhnout elegantního (sleek),sexy a silného (powerful) sebevědomí. PILOXING spojuje výkon, rychlost a hbitost v boxu s posílením,vytvarováním postavy a flexibilitou Pilates.

TRENÉŘI:
MONIKA ŠETLÍKOVÁ ML.

PILATES

Cvičení PILATES je vhodné a účinné pro udržení tělesné kondice v jakémkoliv věku, je určen pro začátečníky i pokročilé, mohou jej cvičit muži i ženy.Pilates je pomalejší cvičení, které zapojuje a posiluje centrum těla, zlepšuje flexibilitu a dokonale posiluje celé tělo a odstraňuje chybné držení těla.

TRENÉŘI:
MONIKA ŠETLÍKOVÁ, MONIKA ŠETLÍKOVÁ ML., DÁJA OSTRČILOVÁ, PROKOPOVÁ SIMONA

FITNESS DANCE

Dynamická hodina plná pohybu, která spojuje různé typy tanců. Lekce je založena na principu intervalového tréninku, kde se střídají svižné části s pomalejšími a v této kombinaci dochází k cílenému spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

TRENÉŘI:
MONIKA ŠETLÍKOVÁ ML.

BODYFORMING

Bodyforming je speciální cvičení zaměřené na formování vaší figury. Posilující cvičení, kde je využívána vlastní hmotnost těla. Využívají se aerobní prvky, taneční kroky a poskoky, které utváříme do choreografie. Posiluje se na gymnastických míčích, BOSU trainerech, posiluje se s gumami, činkami a overbally.

TRENÉŘI:
MARKÉTA HRUBEŠOVÁ

KRUHOVÝ TRÉNINK

Je velice zábavný a efektivní způsob cvičení

Jde o vykonávání jednotlivých cviků na určitých stanovištích na různé svalové partie v rychlém sledu za sebou 

Trenér na začátku lekce určí a ukáže cvik pro každé stanoviště na procvičení partií celého těla a poté se jednotlivé cviky provádějí jeden za druhým s tím, že na každém stanovišti svičíme cca 45 vteřin a poté máme 15 vteřin na přesun k dalšímu stanovišti

Jedná se o vynikající prostředek ke zpevnění těla, zlepšení fyzické kondice a k redukci hmotnosti

Trénink není určen pro budování masivní svalové hmoty. Cvičí se s využitím TRX, Bosu, overballu, jednoruček, Flowinů, gum, podložek, švihadla a dalších cvičebních pomůcek

Motivační hudba, korekce správného držení těla, pauzy na pití a úsměv jsou samozřejmostí

Kruhový trénink je určen pro všechny věkové i kondiční kategorie, pro ženy i muže, takže můžete chodit cvičit např. v páru nebo ve své skupině kamarádů, či přátel

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
Mgr. RADEK HLAD, Bc. ROMAN ČECH, VELHARTICKÁ LUCIE

TRX

TRX je cvičení jež probíhá na závěsném systému v podobě speciálních lan, kde je jako zátěž využívána váha a páka vlastního těla. Při cvičení je jedna část těla vždy v kontaktu s podložkou a druhá část těla je zavěšena na TRX lanech. Díky sklonu těla k podložce si můžeme sami regulovat zatížení v průběhu cvičení. Zapojíte tak všechny svaly, včetně svalů stabilizačních, které bývají při běžném posilování s činkami či na strojích opomíjeny. TRX je zkratka "Training Resistance Exercise". TRX byl vyvinut americkými vojenskými speciálními jednotkami, které TRX hojně využívají při svých náročných trénincích.

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
MARTIN HRÁDEK, Bc. ROMAN ČECH, TEREZA ŠPULÁKOVÁ, ANETA CHODOROVÁ, ANDREA BAKAJOVÁ, IVA HINTERHOLZINGEROVÁ, ALENA SLOUPOVÁ

CARDIO DANCE

Intenzivní aerobní trénink v taneční choreografii plné energie.

Cardio dance je trénink sestavený z těch nejlepších tanečních pohybů a podle posledních hudebních trendů. Dá vám všechny benefity kardiovaskulárního tréninku včetně spalování spousty kalorií. Tanec je vynikající na zlepšení koordinace a užijete si při něm spoustu zábavy. Navíc se naučíte plno nových tanečních kroků.  Choreografie je velmi jednoduchá a pod vedením kvalifikovaného instruktora ji protančíte ani nebudete vědět jak. 

Cardio dance je taneční fitness program, inspirovaný různými tanečními styly. Vybraná chytlavá a melodická hudba Cardio Dance naladí a strhne každého v každém věku, ať méně či více mladí, vyřádíte se a pobavíte.

Cardio dance je založen na principu přerušovaného kardio tréninku, dochází tak ke spalování tuků, uvolňuje nervové napětí a formuje tělo. Zaměřuje se na svalové partie jako zadek, nohy, ruce, břicho a ten nejdůležitější sval těla, Vaše srdc

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
MICHAELA ZBORNÍKOVÁ

TĚHOTENSKÉ CVIČENÍ

Zpříjemněte si pohybem radostné očekávání na Vašeho potomka a přijďte si zacvičit!

Pravidelné cvičení v těhotenství přispívá nejen k udržení fyzické kondice, ale také k psychické pohodě. Náplní těhotenského cvičení jsou cviky změřené na vědomé ovládání, posílení i procvičení svalstva celého těla, uvolnění a posílení svalstva pánevního dna, procvičení nožní klenby, cviky na prevenci křečových žil. Pokud máte bezproblémové těhotenství a cítíte se dobře, je těhotenské cvičení vhodné od ukončeného prvního trimestru. O svém záměru cvičit informujte Vašeho gynekologa.

 

TRENÉŘI:
RNDr. JITKA ŠTĚPÁNKOVÁ, LUĎKA ŠOLCOVÁ

SWEAT - KRUHOVÝ TRÉNINK

Typ tréninku, založeného převážně na výbušnou sílu, vytrvalost a vůli překonávat sám sebe. Pomáhá rozvíjet a posilovat všechny svalové partie. Pomocí jednoduchých cviků a jednoduchých pomocných nářadí, které se kloubí s časovými intervaly. Kruhový trénink je v dnešní době vyhledávanou aktivitou převážně u zkušenějších sportovců nebo jedinců, které nebaví stereotypnost posiloven a chtějí vyzkoušet něco, při čem mohou svoji energii vydat novým způsobem.

 • Cvičení za pomocí motivační hudby
 • Nevšední pomůcky jako:  Gym rope, TRX, bosu
 • Cvičení dle časových intervalů
 • 2 trenéři, kteří z tebe dostanou to nejlepší

Jeden z hlavních cílů těchto tréninků je, aby jedinci, kteří přijdou, mohli naplno využít svůj potenciál a rozvíjet ho. Lidi se zároveň musí bavit, odreagovat se, na chvíli utéct z reality a pořádně „zamakat“.  Naše kruhové tréninky jsou pro všechny. Nezáleží na tom, jestli jste sportovec nebo vycvičený jedinec. To co po vás chceme je srdce a chuť se sebou něco dělat.

 

 

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
MARTIN ŠUBRT DiS.

FIT JÓGA

Doporučujeme pro střední a starší věkovou kategorii.

Speciální forma kondičního cvičení s využitím malých činek, bosu, stepu, overballu, fitballu, tyček, gumiček, která je zaměřena na spalování podkožního tuku. Při intenzivním cvičení se formuje vaše postava, rozvíjí pohybové schopnosti a zároveň šetří kloubní a vazivový systém těla. Nedochází k nárůstu svalové hmoty.

 

 

 

TRENÉŘI:
Ing. et Bc. IVA ŠEVČÍKOVÁ

AF TRAINING

AF training je cesta jak spalovat vyšší procento tuku. Princip: vysoce intenzivní intervaly a cvičení v rozsahu téměř 90%MTF (maximální tepová frekvence) v kombinaci s následnými intervaly pomalejšího aktivního zotavení. Existuje několik důvodů proč budete spalovat tuk. První a nejdůležitější se týká účinků na metabolismus. Vzestup klidového metabolismu vám pomůže spálit více kalorií, jelikož tělo potřebuje po AFtrainingu k zotavení více energie.
Af training dále zamezí spalování svalové hmoty a je tedy oproti kardiu účinnější. Kardio ve vyrovnaném tempu může okrádat svaly o velikost a plnost.  AFtraining pomůže uchránit vaši tvrdě získanou svalovou hmotu.V neposlední řadě je tu útok na vaši kondici. Spolupracujeme s řadou sportovců a sportovních klůbů. Náš trénink se perfektně hodí pro sportovce, ale i širokou veřejnost, kteří mají chuť zlepšit svoje
výsledky a svojí výkonnost vůbec. Nabízíme klasický AFtraining a AFtraining pro Nováčky - jednodušší verze našeho cvičení

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
ING. MICHAL DLOUHÝ

BŘIŠNÍ PEKÁČ

 
Bříšní pekáč je účinné cvičení při němž posilíš a vhodně zformuješ problémové břišní partie pomocí váhy vlastního těla. Lekce je částečně zaměřená také na intenzivní spalování podkožního tuku a na získání fyzické kondice. Je určena pro začátečníky i pokročilé.

 

TRENÉŘI:
BC. LENKA ŠELMÁTOVÁ

POWER PLATE

POWER PLATE® je cvičící stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací. Trojrozměrná vibrační technologie, na níž je založená funkce Power Plate, je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou.  Akcelerační trénink představuje unikátní paradigma a změnu přístupu k posilování, neboť dovoluje tělu posilovat s menším důrazem na hmotu, vysokou zátěžovost a přílišnou rychlost tréninku. Power Plate umožňuje posilování s nízkým rizikem zranění úponů a zároveň menším rizikem svalových zranění, přičemž v mnoha případech navíc velmi snižuje čas potřebný k dosažení vytyčených cílů. 

Benefity cvičení:

 • Zkrácená doba tréninku se stejnými výsledky
 • Zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností
 • Pomoc při redukci celulitidy
 • Zlepšení flexibility a rozsahu pohyblivosti
 • Zlepšení rovnováhy a koordinace
 • Zvýšení hustoty kostní tkáně
 • Zvýšení hladiny hormonů, zejména testosteronu, růstového hormonu a serotoninu
 • Zotavení a regenerace
 • Zvýšení cirkulace krve
 • Zlepšení nervosvalových funkcí
- chcete změnu?
 -nebaví Vás klasické posilování?,
 -necítíte změnu ve fyzické kondici?
- trpíte bolestí páteře a hlavy?
 
Pak Vám nabízím  CORE TRÉNINK, který je zaměřený na posílení středu těla a celkový svalový rozvoj  s důrazem na správné fungování pohybového aparátu. posílíte vnitřní svaly břišní, hluboké stabilizační svaly páteře a pánevního dna.
 
Dále Vám nabízím cvičení na posilovacích strojích  a TRX se zaměřením na správnou techniku a co nejefektivnějšího zapojení svalové skupiny. Na závěr každého cvičení STREČINK, který je důležitý pro eliminaci svalové disbalance, následnou regeneraci svalů a odstranění již vzniklých disbalancí následkem špatného posilování.

 

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
MONIKA ŠETLÍKOVÁ ML., Bc. PETRA KUCHYNKOVÁ, LADA VALENTOVÁ, Bc. LÍDA UKROPCOVÁ, Ing. PETRA JEŘÁBKOVÁ, ANETA LÁVIČKOVÁ

TRAMPOLÍNKY

Zábavné aerobní cvičební na trampolínkách. Trampolínky Vám rozbuší srdce a rozskáče Vaše krvinky.

Cvičení TRAMPIES s trampolínky je perfektní aerobní cvičební program, který kombinuje jednoduchost chůze a přirozeného odrazového pohybu, mění pár minut jemného skákání nahoru dolů na efektivní, pulzující cvičení pro kažkého! 

- Cvičení je dostupné lidem každého věku a úrovně fyzické zdatnosti.
- Má jednoduchou choreografii, kterou zvládne opravdu každý.
- Navíc je toto cvičení velmi efektivní, bezpečné a šetrné pro vaše klouby

Trampies znamená:

Zábava

Díky super hudbě, motivaci instruktora a atraktivní formě je Trampies program především zábava...

Účinnost

Před 20 lety N.A.S.A. vydala prohlášení, v němž uvedla, že skákání na trampolínkách je nejúčinnější cvičení vůbec. Je lepší než běh, jogging nebo cvičení na běžeckém pásu. A platí to stále. Nyní se pouze snažíme zdokonalovat metody a techniky cvičení tak, aby bylo co nejúčinnější.

Hudba

Trampies lekce je plná pulzující, pozitivní hudby a skvělých hitů, které jsou velmi oblíbené a výborně se při nich cvičí i relaxuje.

Energie

Trampies cvičení pomáhá bojovat proti depresi, úzkosti a stresu vyplavením endorfinů – zlepšuje nám náladu a nabíjí nás pozitivní energií...

Harmonie

Trampies zvyšují fyzickou zdatnost, sílu, rychlost, odolnost a vitalitu. Jsou příjemný a zábavný způsob snížení tělesné hmotnosti. Poskytují relaxaci, uvolnění, rekondici a čas k odpočinku od práce a stresu. Slouží též jako prevence proti onemocnění a celkově rozvíjí fyzickou kondici, zdraví a harmonii těla a duše

Motivace

Vyškolený instruktor udává tempo, motivuje, mění choreografii a kombinuje cviky tak, aby se procvičilo celé tělo a upozorňuje na správné držení těla.

Jednoduchost

Trampies má jednoduchou choreografii – skáče se na místě, vychází z aerobiku a jeho jednoduchých cviků a jejich kombinací, proto se nemusíte učit žádné složité variace cviků, aby jste s tímto krásným a energickým sportem mohli začít.

Dynamika

Trampies lekce je plná dynamických poskoků a balančního cvičení, které podporuje správné držení těla a náš přirozený pohyb...

Bezpečnost

Trampies program je tvořený skákáním jen pár centimetrů nad povrch trampolínky – tím redukuje možnost zranění a možná poškození vlivem dynamických rázů vašeho těla jako u jiných cvičení. Podporuje správné držení těla a rozvíjí stabilitu. Cvičení na trampolínkách posiluje svaly spodních zad, redukuje bolest a slabost související se zády. Snižuje náchylnost k artritidě nebo postižení kloubů. Trampolínky přinášejí posílení organismu, zvyšování odolnosti a koordinace jednoduchou a zábavnou formou.

Všestrannost

Trampies je kompletní tělesné cvičení, které zahrnuje cviky na celé tělo. Pracují při něm souběžně všechny svalové skupiny. Poskytuje tak účinné spalování kalorií. Je to zábavné, jednoduché a zároveň velice účinné cvičení.

Euforie

Nám nejpříjemnějším důsledkem aerobní činnosti je vyplavení endorfinů, které způsobí příjemný pocit uvolnění, pohody, štěstí a spokojenosti tzv. - Euforie.

ČTĚTE VÍCE

TRENÉŘI:
ANNA BURIANOVÁ, JANA DIVIŠOVÁ

LADIES WORKOUT

Ladies Workout je náročnější forma cvičení, kdy se během jednoho okruhu procvičuje horní i dolní část těla. Od klasického posilování se liší jednou podstatnou věcí – Ladies Workout výrazně ovlivňuje vytrvalost a zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému. Pokud potřebujete zlepšit fyzickou kondici, redukovat svoji hmotnost nebo množství tuku v těle, zhubnout nebo jenom zformovat postavu, Ladies Workout je ta správná volba. 

TRENÉŘI:
KAROLÍNA NOVOTNÁ

TABATA

Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase – 14 minut. Cvičení se skládá ze 20 sekundových cviků prováděných na 100 %, proložených dobou odpočinku 10 sekund. Klíčem k efektivitě v Tabata cvičení se jeví krátké intervaly odpočinku mezi cvičením.

TRENÉŘI:
ANETA CHODOROVÁ

HEAT FIT

Jde o spojení dvou fitness programů, rozdělených do dvou 30minutových částí. Trénink HF je zaměřený nejen na spalování, ale i na posílení všech svalových skupin, stabilizačních svalů a svalů středu těla. První 30 minutová část HF je Heat program, která slouží nejen jako zahřívací, ale zároveň spalovací a posilovací dolní části těla. Druhá 30 minutová část HF je více posilovací a spalovací. Cvičení se skládá ze čtyřech intervalových 4 minutových cvičení (tabaty), za použití cvičebních pomůcek jako jsou TRX, Bosu a cviků s vahou vlastního těla.

TRENÉŘI:
MARTIN HRÁDEK

ZDRAVÁ ZÁDA

Jedná se o cvičení na aktivaci a posílení centra těla, pánevního dna, břišních svalů a celkové rozhýbání páteře od ramen, přes hrudní až po bederní páteř. V jednotlivých lekcích budou zároveň využívány různé pomůcky pro protažení a uvolnění unavených zad. Cílem cvičení je vytvoření svalové rovnováhy v oblasti páteře a odstranění nesprávných pohybových stereotypů. Počet cvičenců bude s ohledem na strukturu hodiny omezen.

TRENÉŘI:
Ing. et Bc. IVA ŠEVČÍKOVÁ

KONDIČNÍ VÁLCE

Cvičení je zaměřené na celkové zlepšené tělesné kondice jedince. Cílem  je vylepšit nejen kondici, ale i pohybové aktivity jedince, tak aby se dále zefektivnil další možný tréning. Cvičení je zaměřeno  zejména na cviky stečinkové, protahovací, stabilizační  a v neposlední řadě i posilovací.Je určené pro všechny věkové kategorie, muže, ženy,fyzicky zdatné , ale i  ty, kteří chtějí začít cvičit.

TRENÉŘI:
ŠÁRKA MIKULÁŠOVÁ

SALSATION

SALSATION® je zábavný a návykový taneční fitness program, který je založený na funkčním tréninku se silným zaměřením na muzikálnost a lyrický výraz. Salsation® je návykový taneční fitness program spojující prvky funkčního tréninku s tanečními pohyby. Slovo Salsation bylo vytvořené ze dvou slov - SALSA = omáčka (ne taneční styl), protože Salsation® je kombinace různých rytmů, kultur, tanečních stylů a fitness programů, SENSATION = POCIT klade velký důraz na muzikalitu, vyjádření textu písní, pocitů a pohybů.

TRENÉŘI:
EDITA FREMROVÁ

FITBALL

Fitball je cvičení, které se provádí za pomoci velkých nafukovacích míčů. Je vhodné pro všechny věkové kategorie i pro lidi s nadváhou. Částečnou váhu našeho těla totiž při cvičení přeneseme právě na míč. V průběhu cvičení neustále vyrovnáváme těžiště a rovný sed a aktivujeme práci svalů ( i hluboké svalstvo), nezatěžujeme kloubní aparát, podporujeme tvarování postavy, skákáním zvyšujeme svou kondici a podporujeme hubnutí díky vyššímu energetickému výdeji.

TRENÉŘI:
ŠÁRKA MIKULÁŠOVÁ

PORT DE BRAS

Port de Bras vychází z pohybů klasického i moderního tance, protahuje zkrácené svaly a uvolňuje páteř.Lekce je zacílená na rozvoj pohybové koordinace a kontroly držení těla. Cílem je zlepšit schopnost správného zapojení hlubokých i povrchových svalových skupin. Ladné pohyby, relaxační muzika, odpočinek a uvolnění těla. Choreografie je uspořádána tak, aby ji zvládl každý a odnesl si čistou hlavu a skvělý pocit.

TRENÉŘI:
LADA VALENTOVÁ

PILATES TRX

Pilates TRX

Pilates TRX je kombinace toho nejlepšího z obou. Pilates je metoda zaměřená na posilování svalů celého těla, zejména hlubokých břišních, zádových svalů a také svalů pánevního dna. Stejně tak TRX se zaměřuje na budování silného a stabilního středu těla (CORE). Pomocí TRX se mnohonásobně podpoří účinnost klasických Pilates cviků a kombinací těchto dvou cvičení se ještě více zapojuje střed těla. Přestože obě cvičení využívají cviky pouze s vlastní vahou, kombinací dosáhneme cvičení Pilates s větší zátěží a tím ještě rychlejších výsledků. Cvičení je náročnější na provedení, ale díky modifikacím Pilates a možnosti regulace zátěže díky sklonu těla na TRX, je cvičení vhodné pro každého.

TRENÉŘI:
PROKOPOVÁ SIMONA, LUCIE MOURKOVÁ

TRX FLOW

TRX FLOW - lekce s prvky jógy bez dlouhých statických pozic. Lekce je zaměřena na flexibilitu, sílu a mobilitu celého těla.
Je to opravdu pomalá lekce, kterou zvladne každy.

TRENÉŘI:
ANETA CHODOROVÁ

BODY SPACE

Jedná se o zbrusu nový, revoluční technologický vývoj v podtlakovém zařízení, rozšířený o infračervené záření (Infrared IR), které ve vakuové komoře několikrát zvýší účinky cvičení v krátkém čase a tím i dosažení požadovaného výsledku.
Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (Infrared IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži. Při cvičení je nutné správné držení těla, díky kterému současně posilujeme břišní svaly, záda a tvarujeme štíhlý pás.
IR (Infrared IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45°C, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se čistí tělo přes intenzivní pocení.

Hlavní výhody zařízení Body-Space VacuTherm běžící pás TX5 „2 v 1″: Cvičení v podtlakové komoře má několikásobně vyšší účinek, než klasické cvičení rychlé spalování tuků, redukce hmotnosti (snížení nadváhy)
zlepšení krevního oběhu a lymfatického oběhu lepší průtok krve (kůže se stává stále pružnější a pevnější)
odstranění celulitidy, formování postavy zlepšení fyzické kondice ošetření problematické pleti a ostatních částí těla
řešení kožních potíží (léčba) rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla odstranění potíží tvz. „ studených nohou" zlepšení zdraví kardiovaskulárního systému systémová léčba zranění a chronických neurologických příznaků revmatoidního původu infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle není nutné 10-ti minutové zahřáti svalů, které se doporučuje u obdobných Vacu zařízení bez IR záření.