TRENÉŘI

JAN KRÁL

O problematiku kondičního tréninku se zajímám již několik let. Jakožto student vysoké školy (ZČU - Tělovýchova a sport, 3. ročník) mám přístup k osvědčeným a aktuálním trendům v tomto oboru. Zároveň již třetím rokem působím jako kondiční trenér v klubu BK Lokomotiva Plzeň, kde se starám o hráče extraligového týmu.

 

Každý klient má jiné cíle, zkušenosti a plno dalších proměnných, které ovlivňují jeho cestu za svým snem, proto se ve své práci soustředím především na individualizaci, jak v tréninku, tak v samotném přístupu.

 

Co Vám mohu nabídnout?

Zaměřuji se na rozvoj kondice s ohledem na zdravotní stránku cvičení. Pokud je tedy Vaším cílem hubnutí, komplexní zlepšení kondice, naučit se správně cvičit nebo specializovaná příprava pro konkrétní sport - jsem tou ideální volbou! :)

 

Jak probíhá spolupráce?

Ještě než se pustíme do samotného cvičení, zrealizujeme úvodní konzultaci, kde se o Vás dozvím základní informace a udělám si prvotní představu o naší možné budoucí spolupráci. Následuje první setkání v posilovně, kde dojde k provedení diagnostiky pohybového aparátu. Ta probíhá tak, že provedeme jednoduché testy na zkrácené a oslabené svaly. Následně mohu nastínit strukturu našeho prvního tréninkové cyklu, v závislosti na Vašem cíli.

 

Vzdělání:

- Sportovní gymnázium Plzeň

- Fakulta pedagogická Plzeň - Tělovýchova a sport (probíhající - 3. ročník)

- Seminář ComplexCore+ `Dolní končetiny`

- Seminář ComplexCore+ `Mobilita`

- Rozvoj síly mladého hráče pomocí odporu vlastní váhy - R.Benčič

- Certifikovaný rekvalifikační kurz Vital Institut - Kondiční trenér

- Basketball Strength & Conditioning (Francesco Cuzzolin) - probíhající

 

Kontakt:

email@kralhonza.cz

+420735085504

www.honzakral.cz